אודות

מחקרים רבים מוכיחים שאיכות שינה טובה היא ערובה ליום מוצלח, כאשר קמים נינוחים והגוף משוחרר אפשר להתחיל את היום ברגל ימין. כשזה הפוך וקמים אחרי שינה טרופה וכאבים מתחילים את היום ברגל שמאל….

עכשיו דמיינו שאתם ישנים על מזרן מצויין, איכותי ויוקרתי שעשוי מחומרים משובחים, דמיינו את הגוף שוקע בנינוחות במזרן שהותאם בדיוק בשבילכם, החליפו תנוחה בלי להפריע לבן/בת הזוג והמשיכו בשינה רצופה עד הבוקר.

איכות השינה שלכם – זו המומחיות שלנו!

אנחנו יודעים להתאים את המזרן הנכון לאדם הנכון. בהתאמת המזרן יש לקחת בחשבון את מידות גופו ומשקלו של האדם, צריך גם לקחת בחשבון מגבלות רפואיות, כאבי גב ושרירים ובעיות זקנה ולצרף לזה את תנוחת השינה המועדפת עליכם ואז להתאים לכם מזרן ממגוון חומרים, קפיצים, ספוגים ובדים.

בקטלוג שלנו תמצאו מגוון רחב של מזרנים שהמומחים שלנו הרכיבו עבורכם, תוכלו לחפש ולדפדף בין המזרנים (לכל מזרן מפרט מלא של החומרים שנעשה בהם שימוש), תוכלו לבחור את גודל המזרן הרצוי וגם לבחור תוספות אפשריות. בקטלוג גם אזור לכריות אורטופדיות עם הסבר לכל כרית ועמוד המציג את מבחר הספוגים שלנו.

לא בטוחים איזה מזרן מתאים לכם? בכל שלב תוכלו להיעזר במומחים שלנו, מלאו את מחשבון הנוחות בקישור הבא ונציג שלנו יחזור אליכם ללא כל התחייבות.

למה לבחור במזרני הנשיא?

  • אנחנו עושים את זה קרוב לעשור בהצלחה רבה ועם לקוחות מרוצים שישנים טוב בלילה ואנחנו בטוחים שנצליח לעשות את זה גם איתך.
  • התחייבות לנוחות – אנחנו היחידים שנותנים התחייבות מלאה – לא תהיו מרוצים לא תשלמו!
  • מזרן יוקרתי ואיכותי במחירים ללא  תחרות – השוו ובדקו.

אבני היסוד של ׳מזרני הנשיא׳ הן מקצועיות, איכות, שירות ומחירים ללא תחרות. מזרני הנשיא מחויבת להעניק לכם מוצרים באיכות גבוהה ושירות מעולה – כדי לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה לכם.

דילוג לתוכן